Panorama

Turecko, Alanya

č. zájezdu: 389744/122
od16 990,-/osoba
Panorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdy

Panorama

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Alanya

Ubytování: Panorama


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8, 11, 12 dnů


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • all-inclusive

nazev

****hotel Panorama

doporuceni

Kvalitní hotel skládající se z několika budov je pobřežní komunikací rozdělěn do dvou částí. Přímo na nádherné písčité pláži naleznete hlavní budovu s restaurací a barem s překrásným panoramatickým výhledem na moře a historické centrum města Alanya. Pokoje jsou umístěné kolem bazénu v pěstěné zelené zahradě, obě části hotelu spojuje podchod. Hotel v srdci Alanye s milým personálem a vynikající kuchyní je místem, kam se budete rádi vracet.

Poloha

Hotel skládající se z hlavní budovy přímo u pláže a dalších budov v zahradě oddělené pobřežní komunikací se nachází cca 500 m od rušného centra města Alanya s obchody, restauracemi a bary a cca 125 km od letiště v Antalyi.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s výhledem na moře, &agrave la carte restaurace, bar na pláži, panorama bar, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, dětské hřiště. Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, tenis, turecké lázně, sauna, plážový volejbal, mini club pro děti (6 – 12 let). Za poplatek: masáže, peeling, kadeřník, osvětlení tenisového kurtu, lékař, čistírna.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a minibarem (zdarma – pouze voda). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 h do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h a večeře od 19:00 do 21:00 h), pozdní snídani od 10:00 do 10:30 h, gözleme od 11:30 do 16:30 h, Snack na pláži a u bazénu od 11:30 do 16:30 h, odpolední kávu, čaj a zákusky od 16:00 do 17:00 h, půlnoční polévku od 23:00 do 24:00 h, zmrzlinu a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

plaz

Písčitá pláž místy s oblázky a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

popisnawww

Kvalitní hotel skládající se z několika budov je pobřežní komunikací rozdělěn do dvou částí. Přímo na nádherné písčité pláži naleznete hlavní budovu s restaurací a barem s překrásným panoramatickým výhledem na moře a historické centrum města Alanya. Pokoje jsou umístěné kolem bazénu v pěstěné zelené zahradě, obě části hotelu spojuje podchod. Hotel v srdci Alanye s milým personálem a vynikající kuchyní je místem, kam se budete rádi vracet.

gps

36.543672, 32.008526

plazcca

u pláže

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020. *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Panorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdyPanorama - Turecká riviéra - Turecko, Alanya - Pobytové zájezdy

Aktuálně

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

RSS, více aktualit