Adventní Florencie s návštěvou Pisy

č. zájezdu: 491634/113
od17 990,-/osoba
Adventní Florencie s návštěvou Pisy

Adventní Florencie s návštěvou Pisy

Země: Itálie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Prosinec

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Program0. – 1. den: 1. den: Odlet v ranních hodinách z Prahy do Florencie (08:15 – 09:45, přímý let). Transfer do hotelu, ubytování ve Florencii. Odpoledne procházka historickým centrem města.
Prohlídku Florencie nemůžeme začít jinde, než na proslulé Piazza della Signoria kde uvidíme kopii sochy Michellangelova Davida a Neptunovu fontánu. Navštívit budete moci i nádherný medicejský palác Palazzo Vecchio. Na interiérech tohoto paláce se podílel i Leonardo da Vinci. 2. den: Pokračování prohlídky Florencie. Dalším místem, které nelze vynechat během prohlídky je tzv. Chrámové náměstí s úchvatným florentským Dómem – Santa Maria dei Fiori. Dále navštívíme kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí. Odpoledne na vás čeká Palazio Pitti, navštívíme rovněž kostel Santa Corce, ve kterém se nacházejí hrobky řady italských velikánů – Michelangela, Galilea, Machiavelliho a dalších. 3. den: Dopoledne se můžete vybrat buď návštěvu slavné Gallerie Uffizzi (vstupenky do galerie je nutné objednat předem!). Čekají zde na vás díla nejlepších italských umělců – např. Botticelliho Zrození Venuše, ale také obrazy Tinttoretta, Leonarda da Vinciho, Tizziana či Albrechta Dürera. Nebo se můžete vydat na fakultativní výlet do blízké Pisy. 4. den: Dopoledne se můžete vydat třeba na prohlídku a nákupy do známé florentské tržnice. Odpoledne odjezd na letiště. Přílet do Prahy ve večerních hodinách (18:45 – 20:10).

Chcete vidět perlu Toskánska – Florencii včetně všech jejích uměleckých a architektonických pokladů? Navíc v krásném předvánočním termínu? Pak je tento letecký zájezd s průvodcem právě pro vás.

Fakultativní výlet Pisa Odpoledne přejezd vlakem do Pisy (cesta trvá cca 1 hodinu). Návštěva Náměstí zázraků (Campo dei Miracolli) na kterém se nachází nejen proslulé šikmé věže, ale také katedrála a baptiserium. Ve večerních hodinách návrat vlakem do Florencie. (Cena výletu nezahrnuje vstupné do památek.)

Poznámka


Doporučená studijní literatura: román Inferno od Davida Browna. Vstupné: Medicejská kaple 8 EUR, kostel Santa Croce 8 EUR, kostel San Lorenzo 6 EUR, Palazzo Vecchio 12 EUR, muzeum Accademia 11 EUR, Paláce Pitti 9 EUR Galerie Uffizi je jednou z nejvyhledáva­nějších uměleckých galerií Evropy. Počet návštěvníků je limitován. CK SLAN tour doporučuje všem zájemcům o prohlídku této nádherné galerie využít služby rezervace vstupu předem (na konkrétní den a hodinu).

Cena zahrnuje:

 • letecká doprava Praha – Florencie a zpět, včetně palubního zavazadla
 • 3× nocleh v hotelu 3* ve Florencii
 • 3× snídaně
 • transfery hotel/letiště
 • služby průvodce

Cena nezahrnuje:

 • komplexní pojištění
 • vstupné do objektů a památek
 • zavazadlo k odbavení
 • místní poplatek (platí se na recepci hotelu – 4 Eur / osoba / den)
Adventní Florencie s návštěvou PisyAdventní Florencie s návštěvou PisyAdventní Florencie s návštěvou PisyAdventní Florencie s návštěvou PisyAdventní Florencie s návštěvou PisyAdventní Florencie s návštěvou Pisy

Doprava

CK provozuje vlastní autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes. Typ O350 RHD a Typ MB Tourismo. Oba v konfiguraci 49+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes Tourismo : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání. Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu přepravy. Pro menší skupiny nabízíme rovněž dopravu minivanem (mikrobusem) VW Transporter s kapacitou 8 osob. VW Transporter T6 : 7–8 míst, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla. Cenová nabídka od 9 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.


Podobné zájezdy

Hotel Rex 3, Florencie - letecky

Hotel Rex 3, Florencie - letecky

Země: Itálie

Středisko: Florencie

Typ: Eurovíkendy

Termíny: Červenec - Leden

Délka pobytu: 4 až 5 dnů

č. zájezdu: 470718/113
snídaně
letecky
od9 290,-/osoba
  Hotel La Fortezza 3, Florencie - letecky

  Hotel La Fortezza 3, Florencie - letecky

  Země: Itálie

  Středisko: Florencie

  Typ: Eurovíkendy

  Termíny: Červenec - Leden

  Délka pobytu: 4 až 5 dnů

  č. zájezdu: 470719/113
  snídaně
  letecky
  od8 290,-/osoba
   Hotel Embassy 4, Florencie - letecky

   Hotel Embassy 4, Florencie - letecky

   Země: Itálie

   Středisko: Florencie

   Typ: Eurovíkendy

   Termíny: Červenec - Leden

   Délka pobytu: 4 až 5 dnů

   č. zájezdu: 470471/113
   snídaně
   letecky
   od8 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Adventní zájezdy 2023

    Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

    Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    16.7.2024

    First minute poznávací zájezdy

    Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2024-2025

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit