Hotel ADRIATICA Rimini,Viserba

Itálie, Adriatická riviéra

č. zájezdu: 491690/113
od6 200,-/osoba
Hotel ADRIATICA Rimini,Viserba

Hotel ADRIATICA Rimini,Viserba

Země: Itálie

Středisko: Adriatická riviéra


Stravování: snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • snídaně

  Rimini je nejznámější i nejstarší letovisko na Adriatické riviéře. Nabízí kromě širokých pláží s jemným pískem o délce více než 15 km i pestrou možnost zábavy, nákupů či promenád. Na vlastní město Rimini kontinuálně navazuje řada menších letovisek, odlišených jen místními názvy – např. Miramare či Torre Pedrera di Rimini, Viserba, aj.

  Hotel se nachází v části Rimini – Viserba na pláži s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek cca (slunečník, 2 lehátka).

  Stravování


Snídaně formou bufetu

Ubytování


Ubytování v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek, které jsou vybaveny koupelnou, fénem, TV/SAT a balkonem. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace a bar. Před hotelem je terasa se zahrádkou.

Poznámka


Doprava je zajištěna autokarem do letoviska Rimini.  – odjezdy jsou vždy v pátek v odpoledních hodinách – příjezd do Itálie je v sobotu cca v poledních hodinách – odjezd z Itálie je v sobotu v podvečerních hodinách od hotelu – příjezd do ČR v neděli v dopoledních hodinách do Prahy Doprava je zajištěna autobusem s klimatizací, TV-Video. Mezi nejoblíbenější výlety bezpochyby patří ten do San Marina, které je unikátní svými památkami a nádhernými horami. Pobyt je bez delegátského servisu. Více o letovisku Rimini též na: Bližší informace Rimini

Cena zahrnuje:

 • 7× ubytování
 • 7× snídaně

Cena nezahrnuje:

 • autokarová doprava ( je možné na dotaz zajistit odjezd z různých měst v republice)
 • Poplatky placené na místě: Pobytová taxa – 2 Euro/osoba/den. (osoby starší 14 let).

Slevy:

 • 3 % – Sleva 3% pro věrné klienty 2020 – 2023, rezervace min. 60 dní před odjezdem – Sleva pro stálé klienty, kteří se zúčastnili zájezdu CK SLAN tour v letech 2020 – 2023
Hotel ADRIATICA Rimini,ViserbaHotel ADRIATICA Rimini,ViserbaHotel ADRIATICA Rimini,ViserbaHotel ADRIATICA Rimini,ViserbaHotel ADRIATICA Rimini,ViserbaHotel ADRIATICA Rimini,ViserbaHotel ADRIATICA Rimini,ViserbaHotel ADRIATICA Rimini,Viserba

Doprava

CK provozuje vlastní autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes. Typ O350 RHD a Typ MB Tourismo. Oba v konfiguraci 49+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes Tourismo : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání. Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu přepravy. Pro menší skupiny nabízíme rovněž dopravu minivanem (mikrobusem) VW Transporter s kapacitou 8 osob. VW Transporter T6 : 7–8 míst, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla. Cenová nabídka od 9 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.


Podobné zájezdy

Hotel Canasta - Rimini - Viserba

Hotel Canasta - Rimini - Viserba

Země: Itálie

Destinace: Rimini

Středisko: Viserba

Ubytování: Canasta

Typ: Ubytování

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

č. zájezdu: 475996/30
snídaně
vlastní doprava
od3 100,-/osoba
  Hotel Blumen - Rimini Viserba

  Hotel Blumen - Rimini Viserba

  Země: Itálie

  Destinace: Rimini

  Středisko: Viserba

  Ubytování: Blumen

  Typ: Ubytování

  Termíny: Červenec, Srpen, Září

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 286761/30
  polopenze
  vlastní doprava
  od2 600,-/osoba
   Hotel Suprem - Viserba di Rimini

   Hotel Suprem - Viserba di Rimini

   Země: Itálie

   Destinace: Rimini

   Středisko: Viserba

   Ubytování: Suprem

   Typ: Ubytování

   Termíny: Červenec, Srpen, Září

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   č. zájezdu: 485198/30
   polopenze
   vlastní doprava
   od4 400,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit