To nejlepší z Číny

č. zájezdu: 186802/89
od45 990,-/osoba
-8%sleva
First minute
Poznávací zájezd To nejlepší z Číny - Pobytové zájezdy - Summit Tour

To nejlepší z Číny

Země: Čína


Stravování: bez stravování
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Duben - Září

Délka pobytu: 11 dnů


Možné slevy:

 • slevové programy CK

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • bez stravování

Trasa

Peking | Xian | Šanghaj

Trasa

Peking | Xian | Šanghaj

Program zájezdu

Odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.
Přílet do metropole Číny Pekingu, transfer do hotelu, volno k aklimatizaci po mezikontinentálním letu. Večeře, nocleh v hotelu.
Snídaně v hotelu. Celodenní prohlídka města zahrnující návštěvu největšího náměstí světa Tchien – an – men** – náměstí Nebeského klidu, s nava­zující návštěvou Zaká­zaného města** – tradičního sídla čínských panovníků. Oběd. Poté pěší procházka parkem Beihai s návštěvou pagody vybudované na ostrově uprostřed jezírka. Nocleh v hotelu.
Snídaně v hotelu. Celodenní výlet na Velkou čínskou zeď se zastávkou na prohlídku hrobek panovníků dynastie Ming.Velká čínská zeď se rozpíná v neuvěřitelné délce více než 6 000 km a původně sloužila k obranným účelům proti nájezdům barbarů.  Oběd v průběhu dne. Návrat do Pekingu. Nocleh v hotelu.
Snídaně v hotelu. Návštěva Letního paláce čínských císařů v Pekingu. Během své vlády zde císaři odpočívali v rozlehlých zahradách na břehu jezera. Prohlédnete si známouLoď čistoty a klidu – Mramorovou loď císařovny Cch´si z roku 1880 a projdete senejdelším dřevěným koridorem na světě. Oběd. Odpoledne návštěva nejrušnější třídy moderního Pekingu -Wang-fu-ting. Volno s možností vidět některé ze sportovišť letní olympiády 2008 (Ptačí hnízdo, plavecký areál Kosta a další). Večeře. Nocleh v hotelu.
Snídaně v hotelu. Dopoledne prohlídka Chrámu nebespostaveného již v roce 1420. Oběd. Odpoledne návštěva chrámu Lama. Večeře. Transfer na nádraží a odjezd lehátkovým vlakem do Xianu. Nocleh ve vlaku.
Ráno příjezd do Xianu, transfer z nádraží do hotelu a snídaně. Celodenní prohlídka provinční metropole Xianu zahrnující Velkou pagodu divoké husy (vstup do pagody není v ceně), opevnění města včetně městské brány s možností projížďky na kole na městských hradbách a museum. Večeře. Nocleh v hotelu.
Snídaně v hotelu. Návštěva Terakotové armády – jedné z nejvýznamnějších památek historické Číny – tvořené hliněnými sochami v životní velikosti určenými k rituální ochraně čínského císaře. Více než 6.000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti je rozestavěno v bojovém šiku. Oběd. Následuje prohlídka vesničky Banpo – sídliště původních obyvatel před zhruba 5.000 lety. Večeře. Transfer na nádraží a odjezd lehátkovým vlakem do Šanghaje.
Příjezd do Šanghaje. Transfer do hotelu, snídaně. Procházka po rušných třídách Nanjings přileh­lým nábřežím Bund a s navazující projížďkou po řece Huangpu. Návštěva Buddhova chrámu a historických zahrad Ja Juan. Večeře a nocleh v Šanghaji.
10. den: Snídaně v hotelu. Volno. Možnost účasti na fakultativním celodenním výletu vlakem / autobusem do Suzhou – čínských Benáteks možnos­tí projížďky člunem po Velkém kanálu a návštěvy zahrad. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Evropy.
Přílet do Prahy.
V průběhu programu navštívíte výrobnu hedvábí, můžete okusit pravou čínskou lahůdku – Pekingskou kachnu (fakultativně), továrnu na zpracování perel, ochutnávka čaje s obřadem.

Fakultativní služby

 • vízum 2.500,– Kč (na požádání zajistíme)  – příplatek za jednolůžkový pokoj 8.290,– Kč  – celodenní výlet vlakem do Suzhou 1.990,– Kč

Tipy pro správnou volbu

Peking, hlavní město Čínské lidové republiky Vás překvapí svou bohatou historií a dechberoucím ruchem velkoměsta. Šanghaj Vás překvapí svým rychlým tempem a rozvojem v jedno ze světových velkoměst a v Xi´anu Vám vyrazí dech tajemná Terakotová armáda. Jedinečná místa, která stojí za to navštívit.

Informace

 • minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu i výletu Suzhou je 12 osob.

Cena nezahrnuje

 • spropitné (personál, průvodce,řidič)

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • dopravu a transfery po trase klimatizovaným busem nebo minibusem
 • 6 noclehů v hotelech ***
 • stravování dle programu
 • 2 noclehy v lehátkovém vlaku
 • vstupy dle programu
 • průvodce
 • zákonné pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Poznávací zájezd To nejlepší z Číny - Pobytové zájezdy - Summit Tour
Poznávací zájezd To nejlepší z Číny - Pobytové zájezdy - Summit Tour
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

11.12.2017

Zpravodajství z Alp

Aktuální stav provozu lyžařských středisek v Alpách. Kolik % lanovek je v provozu, jaké jsou teploty, zda se zasněžuje apod.

26.9.2017

Novinky v rakouském Ischglu

Nudit se za své peníze nebudete:-) Ischgl patří k top lyžování na světě.

14.8.2017

Exotické poznávací zájezdy s odletem v listopadu 2017

Poznávací zájezdy do Thajska, Argentiny, Indie, Sri Lanky, na Kubu a Maledivy letecky v listopadu 2017. Slevy lastminute.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů