CK Pux Travel

Specialisté na zimní lyžařské zájezdy do Francie, Rakouska a Itálie

PUXtravel není zimní cestovní kancelář náhodou. Zimní zájezdy totiž děláme proto, protože lyžování a snowboarding jsou naší vášní. V naší nabídce totiž najdete jen málo středisek, ve kterých někdo z PUXteamu týmu nebyl. Nejsme jen kancelářské krysy, které vám prodávají zajíce v pytli. Naopak. Moc dobře víme, jak má vypadat správná zimní dovolená, protože sami jezdíme. A přesně takovou dovolenou vám chceme dopřát. Podívejte se, kdo z PUXteamu navštívil která střediska a na čem projíždí Alpy.

10× proč s PUXtravelem

10 důvodů proč jet s PUXtravel.cz

1. Máme nízké ceny a nabízíme výhodné akce. Držíme ceny při zemi a hlídáme si konkurenci. Snažíme se o nabídku s nejnižší cenou. Nabízíme navíc řadu akčních zájezdů, kde je cena úplně mimo obvyklé hranice. Tak například legendární Závěrečné hory v Risoulu stojí jen 5 290 Kč za týden včetně dopravy a skipasu. Pro věrné klienty a skupiny nad 10 osob navíc máme speciální program slev – podívejte se jak ušetřit!.

2. Sami aktivně lyžujeme a střediska dokonale známe. Sami aktivně lyžujeme a všechna střediska osobně známe. Kvalifikovaně Vám tedy poradíme kam vyrazit. Jako jedni z mála svoje zájezdy sami vytváříme, zatímco většina konkurence jen přeprodává zájezdy jiných. U nás máte jistotu, že svůj produkt dokonale známe a rozumíme mu. U nás nemůžete naletět.

3. Velkým skupinám rozumíme a umíme jim vyhovět. Kromě jednotlivců a menších skupin (např. rodin) zvládáme velmi dobře organizovat i zájezdy pro velké skupiny. Náš rekord je 262 osob pod hlavičkou jediného objednatele. Známe tedy požadavky takových skupin a umíme jim vyhovět – ubytování v jedné budově, společenská místnost, přistavení autobusu, individuální přístup při vybírání záloh. A samozřejmě extrémně výhodné podmínky a zajímavé množstevní bonusy. (odkaz do slev)

4. Milujeme informace a podělíme se o ně s Vámi. O našich zájezdech najdete spoustu informací na webu. Kromě dat týkajících se zájezdů pravidelně publikujeme články z lyžařské branže. Další info dodáme v rámci propozic před zájezdem nebo formou mailu odpovíme na Vaše zvídavé dotazy. Informace však podáváme i obrazovou formou – například k nabízenému ubytování poskytujeme plánky, fotografie a v řadě případů také virtuální prohlídky! Je pro nás důležité, abyste věděli, do čeho jdete.

5. Zajistíme Vám předpověď počasí. Dobré počasí je na horách skoro to nejdůležitější, na tom se asi všichni shodneme. Bohužel jsme ještě nepřišli na to, jak příznivé podmínky objednat nebo jak svoje klienty proti spiknutí nebes aspoň pojistit. Ovšem co můžeme slíbit, je perfektní servis předpovědi počasí – každá skupina (konkrétně objednatel) od nás obdrží předpověď formou sms, a to hned 1–2× do týdne. Budete v obraze!

6. Vyjdeme Vám vstříc a poradíme Vám. U nás není nic problém. Pokud je to jen trochu možné, vždy chceme klientům vyhovět. Například častý dotaz se způsobem platby – na dovolenou Vám přispěje zaměstnavatel? Chcete zájezd platit po částech? Ani jedno není problém. Nebojte se tedy ozvat s dalšími nestandardními požadavky! Neslibujeme tímto, že vše vždycky vyjde, ovšem rozhodně pro to uděláme maximum. Také Vám dobře poradíme – svěřte se nám se svými požadavky a my vyhledáme lyžařskou příležitost a ubytování, které Vám sedne. Průběžně sledujeme celý trh a ty nejlepší nabídky doplňujeme do svého portfolia. Můžete se tedy spolehnout, že pro Vás najdeme to pravé.

7. Ať jedete autem nebo autobusem, čekejte servis na úrovni. Pokud chcete autobusovou dopravu, zajistíme Vám dobrý servis. Odjezdová místa Praha, Brno, Plzeň, někdy také Ostrava či Bratislava. A v případě přání větší skupiny i další. Vyhovíme Vám i v otázce konkrétních míst – chcete sedět vpředu, vzadu nebo do uličky? Řekněte si, a pokud to jen trochu půjde, Váš požadavek proměníme v realitu. Precizní servis nabízíme i klientům jedoucím vlastním autem – informace o cestě, předpověď počasí před odjezdem tam i zpět nebo nonstop support během Vaší cesty na hotlince 800 201 206.

8. O klienty pečujeme a umíme přijmout jejich kritiku. Spokojenost klientů je pro nás na prvním místě. Proto se snažíme o stoprocentní servis začínající naším webem, přes příjemné operátorky, které Vám pomohou objednat si ten správný zájezd, až po průvodce na místě, kteří se Vám budou věnovat (pozor – průvodci jsou k dispozici jen na autobusových zájezdech). Bohužel ne vždy vyjde všechno dle našich představ – v takovou chvíli vítáme kritiku klientů a vždy ji vyslechneme. Právě díky ní se totiž rok od roku zlepšujeme.

9. Zájezd pro nás nekončí posledním dnem. Klienti pro nás nejsou hračka na jedno použití. Po návratu ze zájezdu se Vám ozveme a budeme zjišťovat, zda vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Máme připraven i krátký dotazník, kde se můžete k našim službám vyjádřit. Za každou účast se Vám načítá věrnostní sleva – sto korun za každý zájezd až do výše 500 korun (podrobnosti o slevách zde – odkaz). Pro klienty také pořádáme různé akce, ať už zábavné nebo vzdělávací.

10. Zájezd můžete objednat kompletně přes internet. Už od počátků v roce 2003 stavíme na internetu. Na webu najdete naši kompletní nabídku včetně ceníků, řadu doplňkových informací a zajímavých článků. Vše můžete přes internet také objednat (a brzy doplníme i možnost placení kartou). Pokud se Vám nechce, můžete tedy vše vyřešit vzdáleně z pohodlí své kanceláře, školy nebo domova. Ale pro ty z Vás, kteří do naší kanceláře v centru Brna dorazí, máme připraveno příjemné posezení v restauraci PUXpub – přijďte nás navštívit! Objednáte zájezd a rovnou si dáte něco dobrého – spojte příjemné s užitečným!