Cestovní kancelář Maxi Reisen

1. Low Cost touroperátor na českém trhu se zaměřením na Turecko, Tunisko, Djerbu a Krétu

s radostí Vám oznamujeme, že AZUR REIZEN, s.r.o. – velmi stabilně zavedená cestovní kancelář na trhu, rozšiřuje svoji činnost a zahajuje provoz nové značky – cestovní kanceláře Maxi Reisen s.r.o.

Cestovní kancelář Maxi Reisen je první a jediný nízkonákladový touroperátor na českém trhu. Maxi Reisen, jako klasický lowcost touroperátor, nemá kamenné pobočky, nevydává katalog a veškeré své zájezdy prezentuje na webových stránkách. Tím, že komunikace mezi Vámi a námi probíhá výhradně přes internet, dochází ke snížení Vašich i našich nákladů, což nám umožňuje nabízet zájezdy za velmi příznivé ceny, které jistě osloví širokou škálu našich společných klientů. Nabízíme tedy stejné hotely jako konkurence, ale o mnoho levnější.

Při spolupráci s naší CK můžete používat vynikající rezervační systém cesky.rezapor­tal.com, který Vám umožní udělat si on-line rezervaci a dále s ní dle Vaší potřeby pracovat. Bez nutnosti telefonovat do naší CK si můžete on-line ověřit volné kapacity, cenu zájezdu, získat informace o nabízených zájezdech, udělat rezervaci, prodloužit ji či zrušit, prodat zájezd, zkontrolovat si vytvořené rezervace a prodeje a mnoho dalšího, a to vše v jakoukoliv dobu.

Nabízíme pobytové zájezdy do Tuniska, na Tabarku, Djerbu, do Turecka, Egypta a na Krétu, kde máme nasmlouvány hotely vynikající kvality za výbornou cenu. Vzhledem k tomu, že hotely, které v jednotlivých destinacích nabízíme, jsou jiné, než které nabízí Azur Reizen, pokryje naše společná nabídka většinu zajímavých ubytovacích kapacit v dané zemi, což dává klientům širší možnosti k výběru dovolené.

CK Maxi Reisen je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali a naše ceny na internetu jsou ceny konečné.