CK Jasmine Travel

Cestovní kancelář JASMINE TRAVEL s.r.o. začala psát svou historii již v roce 1998, kdy byla založena cestovní kancelář Horizon Travel s.r.o. O rok dříve než pražský Horizon Travel byla tato kancelář otevřena i v Bratislavě, kde nabízíme stejné služby klientům ze Slovenska. Jako touroperátor jsme se po celých 15 let své existence specializovali výhradně na destinaci Tunisko a později také na Egypt. Vzhledem k tomu, že na trhu cestovního ruchu existuje subjekt velmi podobného názvu i zaměření, což nám již dlouhou dobu působilo řadu velmi nepříjemných problémů, rozhodli jsme naší cestovní kancelář z čistě obchodních důvodů přejmenovat. Od ledna 2013 proto vystupujeme pod zcela novým jménem – JASMINE TRAVEL s.r.o.

Na našich klientech nám skutečně záleží a jsme připraveni všem nabídnout kvalitní služby za přijatelné ceny, individuální přístup a konzultaci všech jejich požadavků tak, abychom společně s klienty vybrali to pravé pro ně i jejich nejbližší.

Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové, kteří působí už řadu let v oblasti cestovního ruchu, znají dobře nejen požadavky českých turistů, ale i mentalitu a zvyky místních obyvatel v nabízených destinacích. Zájezdy připravujeme ve spolupráci s kvalitními zahraničními partnery a vybíráme pro naše klienty ta nejvhodnější ubytovací zařízení v nejznámějších letoviscích.

Partnerskou cestovní kanceláří v Tunisku je T.T.B. – Tunisia Tourism Branch, která disponuje vlastním vozovým parkem s autobusy a mikrobusy a pro naše klienty zajišťuje transfery z letiště do hotelu i zpět nebo také různé výlety po Tunisku. Partnerskou cestovní kanceláří v Egyptě je A.H.N. Travel, která zajišťuje taktéž transfery a prodej výletů v Egyptě.

V destinaci je vám po celou dobu pobytu k dispozici česky nebo slovensky mluvící delegát. V každé hotelové hale naleznete informační tabuli naší cestovní kanceláře, kde vás delegát informuje o termínu informační schůzky, o časech odletů, odjezdů z hotelu atd. Naleznete zde také informační knihy s nabídkami výletů, popisy jednotlivých památek, orientační ceníky a další užitečné rady a informace.

Do další sezóny vstupujeme s přáním, aby s námi naši klienti zažili jednu z nejkrásnějších dovolených, na kterou budou ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Věříme, že i vy si z naší nabídky vyberete a budete spokojeni. Navštivte Tunisko nebo Egypt právě s námi a nebudete zklamáni!

Příjemnou dovolenou a nashledanou v Tunisku nebo v Egyptě!