CK Hroch

Specialisté na aktivní dovolenou a expedice do Himalájí a jižní Ameriky

Všechno to začalo u pár nadšenců, kteří se rozhodli procestovat bezmála celý svět. Cestování se stalo po mnoho let jejich velikou vášní a hlavním zájmem. Vedli sportovní programy pro jednotlivce i firmy, poskytovali průvodcovské služby v rámci nejrůznorodějších expedic. V roce 2005 se rozhodli zúročit všechny nabyté zkušenosti i kontakty, a zároveň si splnit svůj velký sen.

Vznikla cestovní kancelář CK HROCH s. r. o. a k jejím největším úspěchům patří spojení s cestovní agenturou World trek, která více než 15 let organizuje výpravy a expedice do zahraničí (Alpy, Kavkaz, Pamir, Ťan Šan a atd.). V současné době směřují naše zájezdy stále více do překrásných národních parků Himaláje, jihoamerických And a Afriky.

Nezáleží na věku či fyzické zdatnosti, každý zájemce si vybere. Naše programy mohou absolvovat děti, dospělí i senioři, sportovci i turisté. Organizujeme zájezdy zaměřené na adrenalinové sporty jako je rafting, umožníme klientům obdivovat horské masivy ze zpevněných cest, ze sedla kola nebo je dostaneme do míst, která dříve spatřili pouze horolezci. To díky zajištěným cestám „via Ferrata“, které bez problémů zvládnou i turisté. Stejně tak i do nejzasších koutů světa a na nejvyšší vrcholy hor se dostanou turisté díky expedičním zájezdům. Především ženy potom ocení program Fit & Wellness.

Jsme profesionální tým

Jsme si vědomi faktu, že úspěch programu stojí na lidech, kteří jej připravují, proto všechny programy vedou zkušení průvodci, instruktoři či trenéři. Do jednoho s námi všichni spolupracovali po řadu let jako kolegové, tím si také zasloužili naši plnou důvěru.

Programová nabídka

Poznávací programy

Treking a národní parky, expedice Provedeme Vás kolem nejvyšších štítů světa, zažijete atmosféru skutečných horolezeckých táborů a můžete obdivovat přírodu nejkrásnějších národních parků světa. Spolu s našimi průvodci a horskými vůdci se postaráme o Vaše maximální pohodlí a co nejintenzivnější zážitek. Aktivní programy

Cyklistika

Během několika etap poznáte nádhernou přírodu, malebné vesnice či divoké scenérie alpských zemí. Po celou dobu výpravy Vás bude doprovázet autobus cestovní kanceláře, který poveze Vaše věci, a zároveň Vám poskytne potřebné zázemí. Můžete tak aktivně cestovat se vším komfortem. Každý den Vám průvodci pomohou s výběrem vhodné trasy, a v případě potřeby poskytnou servis vyplývající ze situace.

Horská kola

Terény, které jsme pro Vás vybrali a vyzkoušeli, jsou rájem pravých bikerů. Při každém výletu je Vám opět k dispozici komfortní servisní zázemí. Naši lektoři každému zájemci pečlivě vyberou a vypracují popis tras včetně převýšení. Terény a profily jednotlivých tras jsou vyhovující pro cyklisty všech výkonnostních úrovní.

Rafting

Zažijete neuvěřitelné dávky adrenalinu, naučíme Vás, jak sjíždět rozbouřené řeky na raftech. Během každé výpravy si budete moci vyzkoušet sjet řeky různě náročných obtížností: od lehčích až po skutečnou „White water". ¨

In line

Obliba in line bruslení zažívá v posledních letech obrovský rozmach. Ve městech vznikají stále nové stezky pro cyklisty i bruslaře, které jsou přesto často přetížené. Bruslit se dá však také v nádherné přírodě mimo přelidněné aglomerace.

Via ferrata

„Železná cesta“, v německy mluvících zemích zvaná Klettersteig, Vám umožní podívat se do míst, kam Vás žádná turistická cesta nedovede. Nepotřebujete přitom žádné speciální horolezecké schopnosti. Jedná se o ocelovými lany zajištěné cesty, které vedou až na samý vrchol horských masivů. Naši instruktoři Vás naučí způsob jištění a provedou Vás po nejkrásnějších trasách.

Turistika

Denní túry s průvodcem, který Vám otevře cestu k nejúchvatnějším místům navštívené oblasti. Několikadenní přechody monumentálních horských masivů, to je jen nepatrný výčet možností, které Vám nabízíme. Objevte s námi krásu nespoutaných hor, malebných údolí, rozervaných roklí a půvab horských usedlostí.

Rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi máme připraveny aktivní programy (věk dětí od 5 měsíců výše), při kterých jsou v pohybu nejen rodiče, ale i děti.

Další aktivní programy

Naše programy obsahují aktivity jako jsou skydiving, vodní lyžování, potápění, powerkiting, snowkiting, kiteboarding, windsurfing, tandem paraglide, lyžování, snowboarding, wakeboarding…

Fit & Wellness programy

Wellness je zdravý a pohodový životní styl. Právě základní části wellness jako je fitness, zvládnutí stresu, výživa a kontrola hmotnosti, osobní návyky a pozitivní přístup k životu, nabízíme pod vedením zkušených instruktorů uprostřed hor, které jsou už samy o sobě nevyčerpatelným zdrojem energie.