CK Greece Tours

Specialista na Řecko

Cestovní kancelář GREECE TOURS PRAGUE – specialista na Řecko byla založena již na jaře roku 1990, letos tedy vstupuje do své dvacáté první sezóny. Vzhledem k řeckému původu majitelů byla od počátku cílem specializace na Řecko – jeho přírodní krásy, historii a kulturu.

V současnosti zajišťuje cestovní kancelář Greece Tours letecké pobytové a poznávací zájezdy téměř do všech turisticky atraktivních oblastí Řecka. Nabídka služeb a ubytování se každoročně rozšiřuje, v současnosti zahrnuje pobyty od studií a apartmánů a rodinných hotelů až po luxusní resorty se špičkovým servisem pro nejnáročnější klientelu. Na tomto webu si klienti mohou vybírat z různých typů pokojů nabízených hotely vyšších kategorií a okamžitě získat i přehled o cenách.

Spolupráce s ČSA a Travel Service na zajišťování charterových letů přináší záruku komfortu a maximální bezpečnosti. Všichni klienti jsou v rámci katalogových zájezdů pojištěni u Evropské Cestovní Pojišťovny, a.s.

Pro zájemce o individuální cestování připravuje cestovní kancelář GREECE TOURS zájezdy na míru podle itinerářů klientů, organizuje služební cesty a nabízí i řadu dalších služeb. Jako generální zástupce řecké společnosti Ventouris Ferries zajišťuje cestovní kancelář GREECE TOURS lodní lístky na trajekty mezi Itálií a Řeckem. Cestovní kancelář GREECE TOURS dokonale zná místní prostředí a její zkušení zástupci v pobytových místech poskytují klientům potřebné služby na profesionální úrovni.

Cestovní kancelář GREECE TOURS připravuje incentivní akce, semináře a kongresy v Řecku. Od roku 1993 také zajišťuje zahraniční cesty fotbalového klubu Amfora za kopanou, včetně tak exotických cílů jako Brazílie, Japonsko, Austrálie, Indonésie apod. Díky partnerství s Amforou mohou klienti cestovní kanceláře každoročně trávit dovolenou ve společnosti jejich členů při programu GT Clubu.