CK Conti

Specialista na lyžařské zájezdy, služby a přání pro skupiny a individuální klienty

Profil CK Conti

založena 1990 jako fyzická osoba
touroperátor na lyžařské zájezdy a pobyty
člen asociace cestovních kanceláří – ACK ČR od roku 1991
od roku 1996 spol. s r. o.
100 % česká společnost
v současnosti zaměstnává cca 10 stálých zaměstananců a asi 20 externích spolupracovníků
specializace: lyžařské zájezdy, služby „na přání“ pro skupiny a individuální klienty
celková nabídka: zájezdy a pobyty pro lyžaře a snowboardisty, letní pobyty a zájezdy na hory (cyklistika, turistika), letní pobyty a zájezdy k moři (vlastní dopravou, autokarem, a letecky), poznávací zájezdy, adventní zájezdy a výlety, prodej zlevněných zájezdů „last moment“ po celý rok, zájezdy (i jednotlivé služby) „na míru“ pro skupinu i rodinu.

Jistota na cestách

Pro Vaši jistotu na cestách děláme opravdu vše:

Pojištění proti případnému úpadku CK Naše cestovní kancelář splnila všechny podmínky nového zákona a získala koncesi na provozování cestovní kanceláře. Můžeme Vás proto informovat, že všechny zájezdy ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. uvedené v katalozích CK CONTI s.r.o. jsou odpovídajícím způsobem pojištěny.

Členství v asociaci

Cestovní kancelář CK CONTI je členem Asociace cestovních kanceláří (ACK) již od roku 1991 a také členem Asociace českých cestovních kanceláří (AČCKA) . Asociace sdružují cestovní kanceláře za účelem řešení společných otázek a zejména z důvodu ochrany klientů. Členství v asociacích je podmíněno doporučením dvou jiných členů asociace a splněním dalších podmínek, což zaručuje členství pouze seriózním cestovním kancelářím a agenturám, které mohou svým klientům dát záruku jistoty.

Nakupujete u odborníků

Již od roku 1990 pro Vás připravuje zkušený team našich specializovaných pracovníků zájezdy a pobyty se zaměřením nejen na lyžování, ale i poznávací zájezdy, adventní výlety, pobyty u moře s výlety a letní pobyty v Rakousku. Naše ochotné referentky Vám jsou k dispozici při výběru dovolené z katalogů a také Vám poradí při sestavení nabídky na míru podle Vašich představ.