Doprava
Svozová a nástupní místa u autokarových zájezdů
Trasa A Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice),
Hradec Králové, Pardubice, Holice, (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy,
Brno, Olomouc (+250) – základní trasa CK nebo v obráceném pořadí dle
výjezdu z republiky. Trasa bude plánována efektivně tak, aby vaše
cestování po republice bylo co nejkratší.
Trasa B Karviná (+450), Ostrava (+450), Nový Jičín
(+450), Hranice (+350), Olomouc (+250)
Trasa C Brno, Velké Meziříčí, Jihlava – Pávov,
Humpolec, Praha (dle výjezdu z ČR i v obráceném pořadí)
Trasa D Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové,
Pardubice, Holice, (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, M. Třebová,
Olomouc, Brno (+200)
Trasa E Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové,
Pardubice, Holice, (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, M. Třebová,
Olomouc, Hranice, Nový Jičín, Příbor, Frýdek Místek, Český Těšín,
Brno (+150)
Trasa F Plzeň (-200)
Trasa G Trutnov (+300), Dvůr Králové n. Labem (+300),
Náchod (+200), Jaroměř (+100)
Trasa H Brno (+400), Olomouc (+300), Svitavy (+200),
Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Pardubice, H. Králové, Poděbrady
(ÖMV dálnice), Praha
Trasa I Chrudim (+330), Pardubice (+330), Hradec Králové
(+330), Svitavy (+430), Praha
Trasa J Brno (+400), Pardubice, H. Králové, Poděbrady
(ÖMV dálnice), Praha
Trasa K Brno (+330), Velké Meziříčí (+330),
Jihlava – Pávov (+330), Humpolec (+330), Praha
Trasa L Lanškroun (+150), Ústí nad Orlicí (+200),
Česká Třebová (+100)
Trasa M Pardubice (+300), Hradec Králové (+300), Vysoké
Mýto (+250), Litomyšl (+250), Svitavy (+200), Letovice (+200), Brno
Trasa N Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha
Nástup České Budějovice – trasa u zájezdů
směřujících do Rakouska a Itálie, vede téměř vždy přes České
Budějovice, u těchto zájezdů je zde možný nástup. Ostatní zájezdy –
svozy za příplatek a nástupní místa na vyžádání v CK.